market budowlany

Wielki market budowlany czy mała lokalna hurtownia?

Decydujesz się na budowę domu czy tez remont mieszkania? Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że pochłonie to wiele kosztów, czasu i nerwów. Ale naprawdę warto – w końcu te wszystkie prace mają służyć twojemu komfortowi, więc warto swoje przecierpieć. Pamiętaj o tym, że bardzo istotnym elementem jest to, gdzie zdecydujesz się zamawiać materiały budowlane, Bowiem od tego często zależeć będzie postęp prac. Wiem to z własnego doświadczenia.

market budowlanyPostanowiłam zamówić wszystkie materiały niezbędne do remontu mieszkania w jednym z dużych marketów budowlanych, które są popularne w całym kraju. 3 miesiące przed rozpoczęciem remontu pojechaliśmy wybrać wszystko na spokojnie, dając pracownikom dostateczną ilość czasu na skompletowanie wszystkiego – przynajmniej my tak uważaliśmy. Jednak okazało się, że było inaczej. Kiedy nadszedł termin dostarczenia nam naszego zamówienia, na które już czekała ekipa, okazało się, że nagle brakuje jednych płytek… Z jednego opakowania płytek zrobiło się nagle brak kilku elementów, mało tego, obsługa kłamała nas w żywe ozy uważając, że wszystko zostało zapakowane i zostawiając biednego kierowce transportu na nasza pastwę.

Koniec końców musieliśmy użyć gróźb – nasz towar w końcu do nas dotarł, dostaliśmy rekompensatę, ale niesmak pozostał. Elektrykę zamawialiśmy już w mniejszej, miejskiej hurtowni. I albo my mamy pecha, albo po prostu teraz się nie szanuje klienta. Bowiem tez nie otrzymaliśmy towaru na czas, mało tego, pani zapomniała nam do rachunku doliczyć czterech elementów – nerwy mieliśmy już jak postronki. Więc teraz możemy się tylko cieszyć, że wszystko co trzeba mamy już kupione i remont powoli zbliża się ku końcowi.

LEAVE A COMMENT